Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Meer weten

Beliën Lommel.

E.Anseelestraat 21
3920 Lommel

Telefoon: 011 55 20 70
E-mail: info@belienlommel.net.bmw.be

Verkoop Nieuwe Wagens

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail : info@belienlommel.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 8:00 - 18:30
Za : 10:00 - 17:00

Receptie - Magazijn

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail : receptie@belienlommel.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 18:30
Maar hier uw online afspraak

Tweedehandswagens

Telefoon: 011 44 05 14 011 44 05 14
E-mail : kevin.berden@belienlommel.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 18:30
Za : 10:00 - 17:00

Werkplaats

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail : info@belienlommel.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 – 17:30

Patrick Beliën
Patrick Beliën
Concessiehouder

Telefoon: 011 66 85 82 011 66 85 82
E-mail: Patrick.Belien@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 82 011 66 85 82
E-mail: Patrick.Belien@belien.net.bmw.be
Luc Beliën
Luc Beliën
Directie

Telefoon: 011 66 85 84 011 66 85 84
E-mail: Luc.Belien@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 84 011 66 85 84
E-mail: Luc.Belien@belien.net.bmw.be
Yvan Segers
Yvan Segers
Operationeel Directeur

Telefoon: 011 66 85 75 011 66 85 75
E-mail: yvan.segers@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 75 011 66 85 75
E-mail: yvan.segers@belien.net.bmw.be


Geert Winters
Geert Winters
Marketing Coördinator

Telefoon: 011 51 00 30 011 51 00 30
E-mail: geert.winters@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 51 00 30 011 51 00 30
E-mail: geert.winters@belien.net.bmw.be


Steve Verniers
Steve Verniers
B-2-B Account Manager

Telefoon: 011 66 85 83 011 66 85 83
E-mail: steve.verniers@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 83 011 66 85 83
E-mail: steve.verniers@belien.net.bmw.be


Filip Weytjens
Filip Weytjens
Sales Manager

Telefoon: 0472 19 45 73 0472 19 45 73
E-mail: filip.weytjens@belien.net.bmw.be

Telefoon: 0472 19 45 73 0472 19 45 73
E-mail: filip.weytjens@belien.net.bmw.be
Cedric Spaas
Cedric Spaas
Sales BMW & BMWi

Telefoon: 011 44 05 16 011 44 05 16
E-mail: cedric.spaas@belienlommel.net.bmw.be

Telefoon: 011 44 05 16 011 44 05 16
E-mail: cedric.spaas@belienlommel.net.bmw.be
Luc Claes
Luc Claes
Sales BMW

Telefoon: 011 36 01 10 011 36 01 10
E-mail: luc.claes@belienlommel.net.bmw.be

Telefoon: 011 36 01 10 011 36 01 10
E-mail: luc.claes@belienlommel.net.bmw.be
Johan Munters
Johan Munters
Sales BMW
Sam Breemans
Sam Breemans
Product Genius

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: sam.breemans@belienlommel.net.bmw.be

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: sam.breemans@belienlommel.net.bmw.be


Kevin Berden
Kevin Berden
Sales

Telefoon: 011 44 05 14 011 44 05 14
E-mail: kevin.berden@belienlommel.net.bmw.be

Telefoon: 011 44 05 14 011 44 05 14
E-mail: kevin.berden@belienlommel.net.bmw.be
Gorik Vandermeulen
Gorik Vandermeulen
Sales

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: gorik.vandermeulen@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: gorik.vandermeulen@belien.net.bmw.be


Sanne Peeters
Sanne Peeters
Verkoopsadministratie nieuwe wagens
Daisy Vanbroeckhoven
Daisy Vanbroeckhoven
Verkoopsadministratie nieuwe wagens
Eef Bamps
Eef Bamps
Verkoopsadministratie tweedehandswagens

Telefoon: 011 44 05 12 011 44 05 12
E-mail: eef.bamps@belienlommel.net.bmw.be

Telefoon: 011 44 05 12 011 44 05 12
E-mail: eef.bamps@belienlommel.net.bmw.be
Bert Bex
Bert Bex
Kwaliteitsmanager

Telefoon: 011 66 85 85 011 66 85 85
E-mail: bert.bex@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 85 011 66 85 85
E-mail: bert.bex@belien.net.bmw.be
Ann Geerts
Ann Geerts
Boekhouding

Telefoon: 011 44 05 11 011 44 05 11
E-mail: ann.geerts@belienlommel.net.bmw.be

Telefoon: 011 44 05 11 011 44 05 11
E-mail: ann.geerts@belienlommel.net.bmw.be


Joeri Knevels
Joeri Knevels
After-Sales Manager
Erik Berckmans
Erik Berckmans
Werkplaatsverantwoordelijke

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: erik.berckmans@belienlommel.net.bmw.be

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: erik.berckmans@belienlommel.net.bmw.be


Veronique Beliën
Veronique Beliën
Receptie
Mitch Hanssen
Mitch Hanssen
Receptie

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: mitch.hanssen@belienlommel.net.bmw.be

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: mitch.hanssen@belienlommel.net.bmw.be
Daisy Van Broeckhoven
Daisy Van Broeckhoven
Receptie en garanties


Chris Coudijzer
Chris Coudijzer
Parts

Telefoon: 011 44 05 18 011 44 05 18
E-mail: chris.coudijzer@belienlommel.net.bmw.be

Telefoon: 011 44 05 18 011 44 05 18
E-mail: chris.coudijzer@belienlommel.net.bmw.be
Jef Henkens
Jef Henkens
Parts

Telefoon: 011 44 05 18 011 44 05 18
E-mail: jef.henkens@belienlommel.net.bmw.be

Telefoon: 011 44 05 18 011 44 05 18
E-mail: jef.henkens@belienlommel.net.bmw.be


Martijn Van der Poort
Martijn van der Poort
Verantwoordelijke Beliën Autoschade
Raf Beliën
Raf Beliën
Administratie Beliën Autoschade

Telefoon: 011 60 17 47 011 60 17 47
E-mail: raf.belien@belienautoschade.be

Telefoon: 011 60 17 47 011 60 17 47
E-mail: raf.belien@belienautoschade.be

Beliën

Edward Anseelestraat 21, 3920 Lommel
Edward Anseelestraat 21,
3920 Lommel

BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Vraag een offerte aan.

Hier
BMW afspraak

Maak een afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Neem contact op.

Contacteer ons
Brochure aanvragen

Prijslijsten en catalogi.

Bekijk ze hier
BMW Stockwagens

Onze stockwagens.

Naar ons aanbod
BMW Tweedehandswagens

Tweedehands-wagens.

Naar ons aanbod
Top