Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

Beliën Lommel.

Edward Anseelestraat 21
3920 Lommel

Telefoon: 011 55 20 70
E-mail: info@belienlommel.net.bmw.be

Verkoop Nieuwe Wagens

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail : info@belienlommel.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 8:00 - 18:30
Vr : 8:00 - 18:00
Za : 09:00 - 17:00

Receptie - Magazijn

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail : receptie@belienlommel.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:00 - 18:30
Vr : 08:00 - 18:00
Maar hier uw online afspraak

Tweedehandswagens

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail : kevin.berden@belienlommel.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:00 - 18:30
Vr : 08:00 - 18:00
Za : 09:00 - 17:00

Werkplaats

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail : info@belienlommel.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 – 17:30

Patrick Beliën
Patrick Beliën
Concessiehouder

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: Patrick.Belien@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: Patrick.Belien@belien.net.bmw.be
Luc Beliën
Luc Beliën
Directie

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: Luc.Belien@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: Luc.Belien@belien.net.bmw.be
Yvan Segers
Yvan Segers
Operationeel Directeur

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: yvan.segers@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: yvan.segers@belien.net.bmw.be


Geert Winters
Geert Winters
Marketing Coördinator

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: geert.winters@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: geert.winters@belien.net.bmw.be


Cedric Spaas
Cedric Spaas
Business Developer

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: cedric.spaas@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: cedric.spaas@belien.net.bmw.be


Filip Weytjens
Filip Weytjens
Sales Manager

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: filip.weytjens@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: filip.weytjens@belien.net.bmw.be
Luc Claes
Luc Claes
Sales BMW & BMWi

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: luc.claes@belienlommel.net.bmw.be

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: luc.claes@belienlommel.net.bmw.be
Johan Munters
Johan Munters
Sales BMW & BMWi

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: johan.munters@belienlommel.net.bmw.be

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: johan.munters@belienlommel.net.bmw.be
Sam Breemans
Sam Breemans
Sales BMW & BMW M

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: sam.breemans@belienlommel.net.bmw.be

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: sam.breemans@belienlommel.net.bmw.be


Kevin Berden
Kevin Berden
Sales

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: kevin.berden@belienlommel.net.bmw.be

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: kevin.berden@belienlommel.net.bmw.be
Gorik Vandermeulen
Gorik Vandermeulen
Sales

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: gorik.vandermeulen@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: gorik.vandermeulen@belien.net.bmw.be


Sanne Peeters
Sanne Peeters
Verkoopsadministratie tweedehandswagens

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: sanne.peeters@belienlommel.net.bmw.be

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: sanne.peeters@belienlommel.net.bmw.be
Daisy Vanbroeckhoven
Daisy Vanbroeckhoven
Verkoopsadministratie nieuwe wagens
Ann Geerts
Ann Geerts
Boekhouding

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: ann.geerts@belienlommel.net.bmw.be

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: ann.geerts@belienlommel.net.bmw.be


Joeri Knevels
Joeri Knevels
After-Sales Manager
Erik Berckmans
Erik Berckmans
Werkplaatsverantwoordelijke

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: erik.berckmans@belienlommel.net.bmw.be

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: erik.berckmans@belienlommel.net.bmw.be


Veronique Beliën
Veronique Beliën
Receptie
Mitch Hanssen
Mitch Hanssen
Receptie

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: mitch.hanssen@belienlommel.net.bmw.be

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: mitch.hanssen@belienlommel.net.bmw.be
Manon Van Lieshout
Manon Van Lieshout
Receptie


Chris Coudijzer
Chris Coudijzer
Parts

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: chris.coudijzer@belienlommel.net.bmw.be

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: chris.coudijzer@belienlommel.net.bmw.be
Jef Henkens
Jef Henkens
Parts

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: jef.henkens@belienlommel.net.bmw.be

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: jef.henkens@belienlommel.net.bmw.be


Martijn Van der Poort
Martijn van der Poort
Verantwoordelijke Beliën Autoschade
Bert Bex
Raf Beliën
Administratie Beliën Autoschade

Telefoon: 011 60 17 47 011 60 17 47
E-mail: bert.bex@belienautoschade.be

Telefoon: 011 60 17 47 011 60 17 47
E-mail: bert.bex@belienautoschade.be

Beliën

Edward Anseelestraat 21, 3920 Lommel
Edward Anseelestraat 21,
3920 Lommel

BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Vraag een offerte aan.

Hier
BMW afspraak

Maak een afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Neem contact op.

Contacteer ons
Brochure aanvragen

Prijslijsten en catalogi.

Bekijk ze hier
BMW Stockwagens

Onze stockwagens.

Naar ons aanbod
BMW Tweedehandswagens

Tweedehands-wagens.

Naar ons aanbod
Top