Contact
Beliën
Neerpelt
Lommel
 
Echt rijplezier




Directie
 
 Concessiehouder
Patrick  Beliën
Patrick.Belien@belien.net.bmw.be
011 66 85 82
 Directie
Luc  Beliën
Luc.Belien@belien.net.bmw.be
011 66 85 84
 Financieel Directeur
Yvan  Segers
yvan.segers@belien.net.bmw.be
011 66 85 75
     Top

Marketing en Communicatie
 
 Marketing Coördinator
Geert  Winters
geert.winters@belien.net.bmw.be
011 51 00 30
011 55 20 70
     Top

Verkoop nieuwe wagens
 
 Sales
Patrick  Beliën
Patrick.Belien@belien.net.bmw.be
011 66 85 82
 Sales
Wouter  Klok
Wouter.Klok@belien.net.bmw.be
011 66 85 87
 Sales
Dimitri  Cuyvers
dimitri.cuyvers@belien.net.bmw.be
011 66 85 70
 Sales
Joris  Hertogs
joris.hertogs@belien.net.bmw.be
011 51 00 33
     Top

Verkoop Premium Selection en tweedehandswagens
 
 Sales
Christophe   Gonnissen
Christophe.Gonnissen@belien.net.bmw.be
011 51 00 38
 Sales
Gorik  Vandermeulen
Gorik.Vandermeulen@belien.net.bmw.be
011 66 85 74
     Top

Administratie
 
 Verkoopsadministratie
Roy  Peeters
Roy.Peeters@belien.net.bmw.be
011 66 85 89
 Verkoopsadministratie
Wendy  Dewit
Wendy.Dewit@belien.net.bmw.be
011 66 85 78
 Boekhouding
Bert  Bex
bert.bex@belien.net.bmw.be
011 66 85 85
 Boekhouding
Sandra  Gabriels
sandra.gabriels@belien.net.bmw.be
011 51 00 32
     Top

After-Sales
 
 After-Sales Manager
Cris  Fransen
cris.fransen@belien.net.bmw.be
011 66 85 88
 Werkplaatsverantwoordelijke
Bart  Klok
Bart.Klok@belien.net.bmw.be
011 66 85 79
 Garanties
Hilde  Beliën
hilde.belien@belien.net.bmw.be
011 66 85 72
     Top

Receptie
 
 Receptie
Dries  Kuppens
dries.kuppens@belien.net.bmw.be
011 66 85 80
 Receptie
Joeri  Knevels
joeri.knevels@belien.net.bmw.be
011 66 85 71
 Receptie
Eef  Bamps
eef.bamps@belien.net.bmw.be
011 66 85 81
     Top

Wisselstukken en accessoires
 
 Parts
Raf  Van Tongeren
parts@belien.net.bmw.be
011 66 85 86
 Parts
Ruben  Mulkers
parts@belien.net.bmw.be
011 66 85 86
 Parts
Jef  Henkens
parts@belien.net.bmw.be
011 66 85 86
     Top